Go to Top

Targi są nam potrzebne!

W Polsce nadal odwoływane są targowe imprezy, a ich organizatorzy zamiast liczyć zyski, zastanawiają się, jak przetrwać do lepszych czasów. Tymczasem w Chinach, w których pandemia się rozpoczęła, targi nie tylko są organizowane, ale i odnoszą sukcesy frekwencyjne.
To dowód na to, jak wielką rolę w biznesie nadal pełni taka formuła spotkań. Pokazały to targi IE expo China 2020. Tereny wystawowe w Szanghaju odwiedziło aż 73.176 osób, a swoje produkty i rozwiązania prezentowało 1.851 firm.

Wśród wystawców jak i odwiedzających targi wyraźnie widoczna była chęć powrotu do czasów przed pandemią, zdobycia informacji jak i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W Szanghaju poza firmami chińskimi prezentowały się też firmy z: Niemiec, USA, Szwajcarii i Francji. Wystawcy podkreślali, że IE expo China ponownie może służyć jako wydajna platforma, umożliwiająca kontakt z wieloma doświadczonymi specjalistami i ekspertami, a generalny wniosek jest taki, że Chiny szybko wychodzą z kryzysu i ponownie stają się atrakcyjnym partnerem dla wielu firm. (km)