Go to Top

EKOTECH w wersji on-line

Branża komunalna spotykała się co roku w Kielcach podczas targów Ekotech. Niestety, sytuacja epidemiologiczna zmusza organizatorów wydarzeń do zmiany planów. Targi zostały przeniesione na następny rok, ale organizatorzy przygotowują szereg aktywności zarówno dla wystawców, jak i dla zwiedzających. Ekotech on‑line odbędzie się za pomocą platformy Teams 29 kwietnia. Multimedialny pokaz da możliwość zapoznania się z nowościami firm, a także sprawdzonymi sprzętami służącymi segregacji czy recyklingowi odpadów.
– Choć wiemy, że nic nie zastąpi bezpośrednich spotkań, to wierzymy, że będzie to namiastka naszych targów – zapraszając na wydarzenie w wersji wirtualnej mówi Marcin Musiał, menadżer wystawy Ekotech.
 Jednym z elementów spotkania będzie webinarium. Wezmą w nim udział eksperci, a tematem będą normy budowy i zagospodarowania altan odpadowych.  
– Konferencja będzie dotyczyć pierwszych w kraju regulacji wspierających budowę eko-altan – informuje Marcin Musiał – Podczas wirtualnego wydarzenia zostaną także wręczone medale Targów Kielce.  Eko-Nowator to prestiżowe nagrody dla firm, które swoimi produktami zmieniają rynek komunalny. Nie zmieniamy tradycji, dlatego również w tym roku komisja przyzna medale i wyróżnienia. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 16 kwietnia.