Go to Top

Nowe zamiatarki Bobcat

Bobcat wprowadza nową linię osprzętu do zamiatania. Składa się ona z pięciu nowych zamiatarek, które uzupełniają i tak już bardzo bogatą ofertę osprzętu do utrzymywania dróg tej firmy. Nowe zamiatarki są zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największą uniwersalność i są doskonałymi nośnikami różnych narzędzi Bobcat. Mają szerokość zamiatania od 110 do 215 cm, a pojemność łyżki na zanieczyszczenia w zależności od modelu waha się od 0,22 do 0,44 m3. Nowe zamiatarki mają mocniejsze, bardziej wytrzymałe szczotki, a wskutek opinii klientów firma opracowała jako opcję nowy zbiornik na wodę montowany na samej zamiatarce, z przemyślnym przednim układem spryskiwaczy.

Zamiatarki Bobcat mogą zamiatać i zbierać pył i inne zanieczyszczenia zarówno przy jeździe do przodu, jak i do tyłu. Są one idealne do sprzątania parkingów, chodników, zatok i magazynów, jak również obiektów przemysłowych, zakładów recyklingu, placów budowy i rozbiórki czy budynków gospodarskich w rolnictwie.
Zamiatarki Bobcat, trwałe i łatwe w użytkowaniu, wykorzystują bardzo udany system łatwego montażu Bobcat, który umożliwia operatorowi montaż i wymianę osprzętu w mniej niż minutę. Kluczowym rozwiązaniem jest tutaj urządzenie sterujące osprzętem ACD ze złączem 7-stykowym, które rozpoznaje podłączony osprzęt i pozwala operatorowi natychmiast wykorzystywać wszystkie jego funkcje bezpośrednio z kabiny. (km)