Go to Top

Rekomendacje

Volvo City Mini Max 2019

Trwa druga edycja objazdowej imprezy Volvo Maszyny Budowlane Polska – City MiniMax. Do dyspozycji gości w tym roku pozostają najnowsze minikoparki serii E, koparka kołowa z systemem Volvo DIG ASSIST oraz inne modele maszyn Volvo idealne do zastosowań w mieście. Spotkania w Kielcach, Szczecinie, Bydgoszczy już się odbyły. Pozostało jeszcze jedno, w sobotę 25 maja, w Pogorzelicach koło Lęborka.

Mieliśmy okazję brać udział w imprezie w Szczecinie, gdzie poza prezentacją maszyn i zawodami operatorów Klubu Operatora Volvo odbyło się  uroczyste przekazanie kluczyków do nowej ładowarki Volvo - model L70H. Nabywcą została szczecińska spółka KML, dla której jest to już 10 maszyna marki Volvo.
– Przed mniej więcej dwoma laty zdecydowaliśmy, że cały nasz park maszyn składać się będzie z maszyn Volvo. Wcześniej korzystaliśmy z maszyn innych renomowanych producentów, ale o ile same maszyny sprawowały się dobrze, to mieliśmy duże zastrzeżenia co do serwisu. Natomiast szczeciński serwis Volvo nigdy nas nie zawiódł. Zadowoleni jesteśmy zarówno z jakości wykonywanych prac, jak i ich szybkości, bo to w naszej branży decyduje o sukcesie bądź o porażce – tłumaczy zakup kolejnej maszyny Volvo Krzysztof Lasota, współwłaściciel spółki KML.
Więcej o CityMiniMax napiszemy w papierowych wydaniach naszych magazynów. (km)