Go to Top

Rekomendacje

WIELKA PROMOCJA samojezdnego odkurzacza Glutton®!

Firma APRIVA zaprasza do udziału w promocji samojezdnego odkurzacza Glutton®. W ramach tej wyjątkowej oferty możliwy jest zakup urządzenia w wyjątkowej cenie – 49.900 zł netto. Warunkiem jest złożenie i opłacenie zamówienia do końca 2019 roku. Glutton® to elektryczny samojezdny odkurzacz zbierający odpady miejskie i przemysłowe. Jego zaletą jest prosta obsługa przy wysokiej skuteczności w usuwaniu zanieczyszczeń. Usuwa wszelkie odpady, takie jak: niedopałki papierosów, puszki, butelki, odchody zwierzęce, liście. Warto obejrzeć to na filmie.

Odkurzacz jest urządzeniem niezwykle stabilnym. Dzięki oponom z systemem antyprzebiciowym doskonale radzi sobie krawężnikami o wysokości maks. 18 cm i spadkami do 20 cm. Żywotność akumulatorów wynosi 8-16 godzin w zależności od intensywności pracy odkurzacza i technologii akumulatorów. Urządzenie pracuje niemal bezgłośnie, co zapewnia większy komfort użytkownikom oraz mieszkańcom sprzątanych osiedli. Urządzenie jest wyposażone w zestaw do uzupełniania elektrolitu w akumulatorach oraz posiada wbudowany licznik czasu ich pracy.

Zalety odkurzacza Glutton:
- duża moc zapewniająca maksymalną wydajność
- wyjątkowa skuteczność filtracji (filtr o pow. 24 m2), która sprawia, że powietrze wylotowe jest czystsze od tego, którym oddychamy
- zwrotność i łatwość obsługi
- niezwykle cicha praca (może pracować w porze nocnej)
- bardzo długa żywotność akumulatorów
Urządzenie jest przyjazne dla środowiska: w 100% elektryczne, nie emituje CO2. Jest także ergonomiczne i bezpieczne w użytkowaniu. Odkurzacz Glutton® wyróżnia ładny design – urządzenie doskonale komponuje się z środowiskiem miejskim. Jest niezawodny i wytrzymały, a jeśli te wszystkie zalety jeszcze kogoś nie przekonały, to na decyzję o zakupie może wpłynąć doskonały stosunek jakości do ceny.

Zapraszamy do kontaktu:
APRIVA Sp. z o.o. Sp. k.
Grzegorz Laboch – Product Manager
tel. +48 882 673 039, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Materiał firmy Apriva