A+ A A-

Elektromobilna INTEGRA

Targi POLECO to doskonałe miejsce do prezentacji najnowszych technologii, szczególnie tych, które przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. Takich nie brakło na stoisku gdyńskiej spółki Integra, która wyraźnie stawia na ekotechnologie. – W trakcie targów POLECO prezentujemy wiele pojazdów, a wśród nich także elektryczną ALCE, który posiada homologację pojazdu ciężarowego. Jest czteroosobowy, wyposażony w baterie litowo-jonowe, dysponuje zasięgiem 100 km. – mówi Bartosz Sadowski z firmy Integra.

Targi POLECO to doskonałe miejsce do prezentacji najnowszych technologii, szczególnie tych, które przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. Takich nie brakło na stoisku gdyńskiej spółki Integra, która wyraźnie stawia na ekotechnologie. – W trakcie targów POLECO prezentujemy wiele pojazdów, a wśród nich także elektryczną ALCE, który posiada homologację pojazdu ciężarowego. Jest czteroosobowy, wyposażony w baterie litowo-jonowe, dysponuje zasięgiem 100 km. Myślę, że jest to bardzo ciekawa propozycja dla przedsiębiorstw komunalnych, gdyż na prezentowanym egzemplarzu zamontowane jest urządzenie do ekologicznego mycia, dezynfekowania i odchwaszczania firmy HEATWEED – mówi Bartosz Sadowski z firmy Integra.
– Podgrzewa ono wodę do temperatury 199 stopni, dzięki czemu można w bezpieczny i ekologiczny sposób usuwać chwasty, grafitti i zmywać wszelki brud. Poza tym chciałbym zwrócić uwagę na skuteczną i wydajną zamiatarkę chorwackiej firmy RASCO, która od niedawna dostępna jest także w wersji elektrycznej. Po więcej szczegółów zapraszam na nasze stoisko nr 35 – dodaje Bartosz Sadowski.