A+ A A-

Hydradig w sukurs firmom komunalnym

Przedsiębiorstwa komunalne, które zdecydowały się na kupno maszyny JCB Hydradig podkreślają, że największą jej zaletą jest uniwersalność. Koparka jest bowiem nie tylko przystosowana do współpracy z szeregiem urządzeń dodatkowych, ale także dzięki zwrotności i kompaktowym wymiarom umożliwia pracę nawet w ciasnych, miejskich przestrzeniach.

To oczywiście tylko niektóre zalety maszyny, która debiutując na rynku wyznaczyła nowe trendy w projektowaniu koparek. Od początku prac konstruktorzy starali się stworzyć maszynę, która będzie odpowiadać zapotrzebowaniom jak najszerszego grona odbiorców. W efekcie powstała koparka, która zdobyła uznanie zarówno przedstawicieli branży budowlanej, jak i komunalnej.

JCB Hydradig może pełnić wiele funkcji. To zasługa ogromnego wyboru osprzętu roboczego. Z koparką bez problemu współpracuje ponad pięćdziesiąt rodzajów różnych akcesoriów JCB. W mgnieniu oka można więc zmienić koparkę w wózek widłowy czy podnośnik teleskopowy. Cały oryginalny osprzęt JCB jest wstępnie zaprogramowany w interfejsie menu i można go skonfigurować, wykonując jedynie trzy kliknięcia. Dodatkowy osprzęt można skonfigurować ręcznie. Natomiast doposażenie maszyny w złącze transportowe lub zaczep Rockinger pozwala na wykorzystanie możliwości holowania przyczepy o masie do 3,5 tony. Jest to szczególnie przydatne podczas transportowania  materiałów i dodatkowego osprzętu. Ciąg dalszy w Pośredniku Komunalnym 2/2022