Nowa linia ciągników kompaktowych Bobcat

Na rynku europejskim pojawiła się nowa linia ciągników kompaktowych Bobcat. Każdy z dziewięciu modeli ma inne rozmiary i moc silnika z możliwością wyboru przekładni ręcznej lub hydrostatycznej. Pozostałe opcje to zaczep trzypunktowy lub cięgła dolne z szybkim opuszczaniem i struktura ochronna (ROPS) lub pełna zamknięta kabina. Ich zastosowanie rozszerza jeszcze bardziej bogata oferta sprzętu dodatkowego. To część oferty Ground Maintenance Equipment przedstawionej przez firmę październiku zeszłego roku.
Więcej w poskom.pl
Rośnie sprzedaż ładowarek Merlo

Do niedawna w Polsce ładowarki teleskopowe cieszyły się największym powodzeniem wśród rolników. I choć nadal są przez nich chętnie kupowane, coraz częściej ich odbiorcami są przedsiębiorcy działający w sektorze komunalnym. Przykładem mogą być ładowarki Merlo, a szczególnie modele TF 50.8 i TF 65.9, których coraz więcej znajduje się w parku maszyn firm komunalnych. Pierwsza, mimo że od jej premiery minęło 10 lat nadal cieszy się dużym uznaniem, a pochlebne opinie z wieloletniej eksploatacji przekładają się na kolejne sprzedane egzemplarze. Więcej na temat obu modeli przeczytać można w wydaniu 6/2022 Pośrednika Komunalnego, dostępnym w darmowym archiwum na stronie: poskom.pl
Czytaj w poskom.pl
 Sukcesy GP Truck

Pierwszy miesiąc nowego roku już za nami, ale nadal warto przyglądać się niektórym aspektom roku ubiegłego – na przykład sprawdzając, jakie produkty i firmy zyskały uznanie naszych dziennikarzy. Doskonale znając rynek wybraliśmy dziesięć z nich i wyróżniliśmy w treści wydania 6/2022 Pośrednika Komunalnego. Dziś zachęcamy do zapoznania się z sukcesem firmy GP Truck, która rok 2022 może zaliczyć do niezwykle udanych, nie tylko ze względu na uruchomienie produkcji urządzeń komunalnych w Tychach, ale także fakt zostania autoryzowanym dystrybutorem urządzeń marki HIAB na polskim rynku. Ciąg dalszy po kliknięciu w link.
Czytaj w poskom.pl
|