A+ A A-

Recykling

Nowy rozdrabniacz w ofercie Pronaru

Pronar wprowadza na rynek kolejną nowość w rodzinie maszyn recyklingowych. Jest nią mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy MRW 2.75g na podwoziu gąsienicowym. Innowacyjne rozwiązania techniczne zastosowane w konstrukcji tej maszyny pozwoliły osiągnąć nie tylko wysoką wydajność, ale również ponadprzeciętną uniwersalność. W efekcie ta wszechstronna maszyna skutecznie rozdrabnia odpady na frakcje nadające się doskonale do dalszego przetwarzania.

(0 głosów)

Wzorcowy recykling wymaga najlepszych maszyn

Przedsiębiorstwo Mirosław Karnowski Recykling może być dla wielu wzorem firmy zajmującej się odzyskiem cennych surowców. Przede wszystkim dlatego, że właściciel nie żałuje pieniędzy zarówno na inwestycje poprawiające stałą infrastrukturę zakładu, jak i na inwestycje w rozbudowę parku maszyn. Co ciekawe, wszystkie maszyny przeładunkowe wyprodukowane zostały przez jednego producenta – firmę Liebherr.

(0 głosów)

Medale na dobry początek

Od niedawna dystrybutorem mobilnych maszyn recyklingowych firmy Eggersmann została spółka Agrex-Eco. Trzeba przyznać, że początek współpracy zyskał mocny akcent, gdyż przypieczętowany został trzema złotymi medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich.

(0 głosów)

Automatyzacja popłaca


Od niedawna w ofercie firmy Bartontech dostępne są automatyczne belownice oraz rozrywarki do worków trafiających na linie sortownicze. Oba urządzenia są w stanie z powodzeniem zastąpić pracę kilku osób. Pozwala to podnieść wydajność, co w połączeniu z dobrze skalkulowaną, atrakcyjną ceną bardzo szybko i na trwałe zwiększa zyski ich użytkowników.

(0 głosów)

Kruszarka premium dla klasy kompaktowej

SBM Mineral Processing przy produkcji kruszarki REMAX 200, plasującej się w klasie maszyn o masie dwudziestu ton zastosował wysoce zaawansowane rozwiązania technologiczne. Jednym z bardziej interesujących jest z pewnością hybrydowy układ napędowy Diesel-electric

(0 głosów)

Rozdrabniacz na każde wyzwanie

Jednym z największych problemów instalacji komunalnych jest skuteczne zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych. Rozwiązaniem dającym najlepsze efekty jest użycie do tego celu rozdrabniaczy. Dobre rezultaty w tym zakresie przynosi zastosowanie maszyn Doppstadt, a szczególnie mobilnego rozdrabniacza wolnoobrotowego Inventhor Type 6.

(0 głosów)
Subskrybuj to źródło RSS