A+ A A-

Liebherr – ładowarki kontra odpady

Od maszyn pracujących na placach recyklingowych, a także w pozostałych sektorach gospodarki odpadowej wymaga się specjalnych predyspozycji. Przede wszystkim muszą być zdolne skutecznie pracować w ekstremalnie ciężkich warunkach, a do tego być ekonomiczne i wydajne. Takie cechy posiadają ładowarki kołowe Liebherr, które udowadniają to w wielu instalacjach komunalnych rozsianych w całej Polsce.

W branży odpadowej liczą się tylko te maszyny i technologie, które zapewniają ciągłą, bezawaryjną pracę, są wszechstronne i dostosowane do ekstremalnych warunków. Dlatego inżynierowie Liebherra przystępując do prac nad maszynami na potrzeby sektora recyklingu wykorzystali nie tylko wiedzę zdobytą poprzez wieloletnie doświadczenie, ale także czerpali z opinii, które jej przedstawiciele zebrali od dotychczasowych użytkowników.
Doskonale to widać w ładowarkach kołowych Liebherr, które charakteryzują się niezawodnością i wszechstronnością, a obie te cechy są niezwykle cenione przez branżę recyklingową, gdyż odgrywają one tam kluczową rolę w procesie produkcyjnym. Ciąg dalszy w Pośredniku Komunalnym 1/2022