A+ A A-

Hala na dobry początek

Sukces finansowy byłby niemożliwy do osiągnięcia bez nowego obiektu. Półtora tysiąca metrów kwadratowych nowej powierzchni użytkowej dało spółce Pojazdy Komunalne Tymborowscy („PKT”) odpowiednią przestrzeń do obsługi rosnących zamówień. Nowe środowisko pracy cechuje się przestronnymi stanowiskami serwisowymi i produkcyjnymi, a także trzykrotnie zwiększoną powierzchnią regałów magazynowych. Znalazło się także miejsce na nowoczesne zaplecze socjalne i obszerną przestrzeń biurową.

Oczywiście zbudowanie budynku fabrycznego było dopiero początkiem, gdyż do wykorzystania jego potencjału należało go uzbroić w oprzyrządowanie umożliwiające wykorzystanie wszystkich stanowisk.
– Oddanie do użytku nowej hali umożliwia nam jednoczesną obsługę pod dachem nawet do 10 pojazdów. Wyposażenie ich w odpowiedni sprzęt wiązało się z wydaniem znacznych środków, ale było warto, bo wkrótce po otwarciu okazało się, że przez większość czasu wszystkie stanowiska były już zajęte. W każdym bądź razie na brak pracy nie narzekamy, a w terminowej i szybkiej realizacji pomaga nam największe zaplecze magazynowe z częściami zamiennymi. To oraz całe wyposażenie sprawia, że jest to największe w Polsce centrum serwisowe sprzętów do czyszczenia kanalizacji – podkreśla Piotr Tymborowski, prezes zarządu spółki PKT. Ciąg dalszy w Pośredniku Komunalnym 6/2022