A+ A A-

Gospodarka odpadami

Ładowarki LiuGong chronią środowisko

Modernizacja Karkonoskiego Centrum Gospodarki Odpadami (KCGO) w Mysłakowicach to przedsięwzięcie w znaczący sposób przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego w jednym z bardziej urokliwych zakątków Polski. Swój udział w tym mają także dwie ładowarki kołowe LiuGong 856 H, które są wykorzystywane do prac przy zagospodarowywaniu odpadów komunalnych.

(0 głosów)

Hardox HiAce sprawdza się w komunalce

Jest odporna na korozję i ścieranie, sprawdza się w kwaśnym środowisku wytwarzanym przez odpady komunalne, a do tego pozwala produkować lżejsze pojazdy. To tylko niektóre zalety stali Hardox HiAce koncernu SSAB. W Polsce o jej jakości przekonało się między innymi przedsiębiorstwo Stal-Hurt, które jest najstarszym w naszym kraju członkiem programu Hardox Wearparts.

(0 głosów)
Etykiety

Wszechstronne koparki gąsienicowe

O tym, że koparka może być bardzo wszechstronna w zastosowaniach komunalnych przekonało się już wielu użytkowników. Wśród nich także przedsiębiorstwo Eko-Zieleń ze Świecia, wykorzystujące koparki LiuGong 922 E do różnego rodzaju prac na terenie swego zakładu.

(0 głosów)

Rekin sprostał próbie ognia

Od ponad roku Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami w Promniku eksploatuje rozdrabniacz marki TANA. Jest to pierwszy w Polsce zeroemisyjny model Shark 440EM na podwoziu kołowym. Wszechstronna i przyjazna środowisku maszyna doskonale spisuje się w trudnych warunkach, przeszła nawet próbę ognia. I to w dosłownym tego słowa znaczeniu.

(0 głosów)

Pomot zaprasza do Bydgoszczy

Wśród tegorocznych wystawców Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń WOD-KAN w Bydgoszczy znajdzie się także czołowy producent pojazdów z tego segmentu, firma Pomot z Chojny. W tym roku na jej ekspozycji będzie można zobaczyć między innymi wielofunkcyjny pojazd ciśnieniowo-ssący ZSAK 12500 na podwoziu MAN TGS.

(0 głosów)
Subskrybuj to źródło RSS