A+ A A-

Przestrzeń miejska i drogi

Nowa generacja kosiarek Bobcat

Firma Bobcat wprowadziła na europejski rynek pierwsze cztery modele z nowej linii kosiarek. Koncern liczy na podobny sukces jaki maszyny odniosły na rynkach Ameryki Północnej, gdzie debiutowały dwa lata temu. Miało to miejsce wkrótce po przejęciu przez Bobcat firmy Johnson Creek, która od lat 70-tych XX w. jest znana z produkcji wysokiej jakości kosiarek.

(0 głosów)

Większa moc, wyższa „inteligencja”

New Holland Agriculture wprowadza na rynek nowy ciągnik T7.340 HD z technologią PLM Intelligence. Maszyna wyróżnia się nie tylko 340-konnym silnikiem, ale przede wszystkim inteligentnymi rozwiązaniami, które zwiększają wydajność oraz jakość i komfort wykonywanej pracy.

(0 głosów)

STIHL Hexa tnie aż miło

Piła łańcuchowa STIHL Rapid Hexa 3/8" dzięki zastosowaniu zębów o nowym kształcie, szlifowi Hexa, a także wąskiemu rzazowi przewyższa wydajność cięcia piły łańcuchowej Rapid Super 3/8" nawet o dziesięć procent. Profesjonalni użytkownicy odczują wyraźną różnicę przede wszystkim podczas ścinki, okrzesywania i przycinania na długość. Zalety innowacyjnej piły łańcuchowej ujawniają się zwłaszcza podczas cięcia ukośnie do włókien drewna.

(0 głosów)
Etykiety

EGHOLM – Funkcji ogrom

Jedna maszyna, która jest w stanie zastąpić kilka, a nawet kilkanaście urządzeń? Jest to możliwe, czego najlepszym przykładem są wielofunkcyjne nośniki narzędzi roboczych Egholm, przy produkcji których wykorzystuje się innowacyjne rozwiązania technologiczne. W efekcie powstają maszyny wyróżniające się efektywnością działania i niskimi kosztami eksploatacji.

(0 głosów)

Fuzja tradycji z nowoczesnością

W tym roku jesienne zamiatanie ulic i pozostałych przestrzeni w miastach bierze na siebie najmłodszy w rodzinie urządzeń komunalnych marki Kärcher. Holder C65, bo o nim mowa, to maszyna, która łączy w sobie to, co najlepiej sprawdzało się od lat, z innowacją i nowym podejściem do tematu utrzymania czystości w miastach. Holder C65 debiutuje na październikowych targach Poleco, których komisja konkursowa nagrodziła go Złotym Medalem.

(0 głosów)
Subskrybuj to źródło RSS