A+ A A-

Promocyjne finansowanie Kubota

Kubota wprowadziła nowe promocyjne programy finansowania już w lutym 2024. Jest ich sześć, co pozwala każdemu zainteresowanemu dobrać opcję dokładnie do indywidualnych potrzeb.
– Kubota od dawna oferuje kompleksowe rozwiązania. Chodzi nie tylko o możliwość zakupu samego ciągnika czy maszyny. Kubota umożliwia także jego sfinansowanie. A wśród nowych, promocyjnych programach finansowania znajdują się takie z oprocentowaniem wynoszącym 0% – mówi Michał Poźniak, Dyrektor Zarządzający Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

Ponadto, jeśli rolnik lub przedsiębiorca, zechce wraz z ciągnikiem kupić opryskiwacz Kubota XTA, będzie mógł to zrobić w ramach jednego finansowania, a nie dwóch osobnych. To bardzo duże ułatwienie, ponieważ nie trzeba powtarzać tych samych procedur, a zatem proces zakupu i finansowania jest szybszy.
 
Jednocześnie oprócz programów promocyjnych, przedsiębiorcy i rolnicy mają możliwość skorzystania z elastycznych programów standardowych. Szczegółowe informacje dotyczące promocyjnego finansowania można znaleźć na stronie: link

Więcej w tej kategorii: Światowy Dzień Recyklingu »