A+ A A-

Udane zakupy WPO ALBA Wrocław

Choć wiosna tuż tuż, zapobiegliwi przedsiębiorcy odpowiedzialni za zimowe utrzymanie dróg nadal dbają o swoje parki maszyn, a nawet je uzupełniają. To się opłaci – jeśli nie zdążą wykorzystać sprzętu w obecnym sezonie, będzie on już gotów do pracy w kolejnym. Takim tokiem rozumowania pochwalić się może firma WPO Alba Wrocław, która zainwestowała właśnie w sprzęt firmy SaMASZ, a konkretnie cztery zestawy do zimowego utrzymania dróg. Wszystkie przeznaczone są do zabudowy bramowej.

Cztery posypywarki IceSTORM 700 wykonane w stu procentach ze stali nierdzewnej, mają niezależne silniki i wyposażone są w układy solankowe o pojemności 2 tys litrów. Ze stali nierdzewnej wykonano także pasy podające materiał.
Cztery pługi PoliS300H wyposażone są w agregat elektrohydrauliczny oraz system uchylnego lemiesza.

Firma ALBA miała z czego wybierać. W swojej ofercie sprzętu do zimowego utrzymania dróg SaMASZ ma ponad 100 różnych modeli. Klienci mogą liczyć nie tylko na dobranie urządzeń dokładnie do swoich potrzeb, ale także na ich jakość i wytrzymałość, mają zatem pewność, że nie zawiodą nawet w najtrudniejszych warunkach.

Oferowane przez SaMASZ urządzenia od lat cieszą się uznaniem ze względu na wysoką jakość i wydajność. Posypywarki IceSTORM wyróżniają się przede wszystkim solidnym wykonaniem ze stali nierdzewnej, co gwarantuje długotrwałą odporność na korozję. Ponadto, wyposażone są w profilowany podajnik taśmowy lub metalowy, rynnę zsypową oraz talerz rozsypujący wykonany także ze stali nierdzewnej. Więcej informacji o ofercie SaMASZ-u do zimowego utrzymania dróg można przeczytać w wydaniu 6/2023 Pośrednika Komunalnego dostępnym w darmowym archiwum na stronie: poskom.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.