A+ A A-

Trwają targi IFAT 2024

Mija trzeci dzień targów IFAT 2024. Najnowsza edycja tego najważniejszego w branży komunalnej wydarzenia zgromadziła ponad 3000 wystawców. W rezultacie na monachijskich terenach wystawowych prezentowana jest przekrojowa oferta gospodarki wodno-ściekowej, odpadowej i surowcowej. To również największe targi w branży ekologicznej, w których najbardziej kompleksowo ujęte są wszystkie zagadnienia związane z wodą, środowiskiem, odpadami i ich racjonalnym wykorzystaniem.

Renoma targów sprawia, że za każdym razem do Monachium przyjeżdżają tłumy zwiedzających. Organizatorzy spodziewają się, że tak też będzie tym razem, a pierwsze dni sugerują, że w tym roku może zostać ustanowiony nowy rekord frekwencyjny. Nic w tym dziwnego wszak IFAT daje możliwość w jednym miejscu zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami stosowanymi w branży komunalnej.
Wśród wielu wystawców z całego świata swoje produkty podczas Targów IFAT 2024 prezentują również firmy z Polski. W Monachium wystawiają się między innymi PRONAR Sp. z o.o. i PROTECHNIKA Sp. z o.o. sp. k.

Więcej w tej kategorii: « Cyrkularne projekty w Polsce