A+ A A-

Elektryczne podnośniki nożycowe Haulotte

Unikatowe rozwiązania techniczne oraz w pełni elektryczny napęd sprawiają, że podnośniki nożycowe firmy Haulotte szybko zdobywają kolejnych użytkowników także z branży komunalnej. Nic dziwnego wszak poszerzają zakres możliwości zarówno pod względem zastosowań, jak i niezależności pracy, a w pełni elektryczna architektura zapewnia im takie same osiągi, jak ich spalinowe odpowiedniki. A co więcej, spełniają kryteria ustawy o elektromobilności.

To że Haulotte tak wiele nakładów poświęca na wprowadzanie do produkcji coraz lepszych i nowocześniejszych maszyn wykorzystujących ekologiczne źródła napędu, jest wynikiem konsekwentnie realizowanej przez firmę „niebieskiej strategii”. To jej wytyczne przyczyniły się do powstania nowej generacji podnośników nożycowych, które wykorzystując alternatywne źródła napędu spełniają jednocześnie wyśrubowane kryteria współcześnie realizowanych inwestycji.
Takie są między innymi dwa elektryczne modele podnośników nożycowych typu Pulseo. Elektryczny cichy napęd umożliwia im pracę w miejscach dotąd niedostępnych dla tego typu maszyn. Modele HS15 E i HS18 E doskonale nadają się także do pracy w najtrudniejszym terenie. Z łatwością pokonują wszelkie przeszkody i wspinają się po zboczach o nachyleniu do 45%, a do tego charakteryzują się imponującym udźwigiem. Ciąg dalszy w Pośredniku Komunalnym 6/2022