A+ A A-

Kompleksowa oferta utrzymania dróg

Z roku na rok podlaski SaMASZ zwiększa swoje udziały w rynku maszyn komunalnych. Systematyczność w tym zakresie zawdzięcza przemyślanym inwestycjom oraz nieustannemu wzbogacaniu oferty o kolejne generacje maszyn i urządzeń.

Tak było w roku 2022, w którym SaMASZ uruchomił kolejną halę produkcyjną, a segment komunalny wzbogacony został o kilka bardzo interesujących produktów. Na pewno wielu przedsiębiorców doceni fakt, że w ofercie firmy dostępne są już tak popularne i przydatne w wielu pracach hakowce.
– W roku 2022 naszą ofertę dla firm komunalnych uzupełniliśmy między innymi o hakowce, które dla wielu przedsiębiorców w tym sektorze są wręcz niezbędne w codziennej pracy. Istotne jest, że mogą być zabudowane na samochody dostawcze, ciężarowe dwu- i trzyosiowe. Ponadto posiadają hak z zapadką przeciwwyczepową, hydrauliczną pompę, a sterowanie może odbywać się z kabiny kierowcy lub zdalnie – informuje Marcin Domżalski, Menedżer ds. Rozwoju i Sprzedaży Maszyn Komunalnych w SaMASZ. Ciąg dalszy w Pośredniku Komunalnym 1/2023