A+ A A-

Skuteczne kosiarki i odmularki

Bogate doświadczenie nabyte w produkcji maszyn zielonkowych i komunalnych pozwala uznać SaMASZ za eksperta od pielęgnacji terenów zielonych. Znajduje to także potwierdzenie w szerokiej gamie specjalistycznego sprzętu, który znajduje się w ofercie firmy. Jej produkty są stale modernizowane, dzięki czemu odpowiadają aktualnym potrzebom rynku, zarówno pod względem ekonomicznym, jak i ekologicznym.

Produkowany przez SaMASZ sprzęt może być z powodzeniem stosowany   zarówno w miejskich terenach rekreacyjnych, jak i do konserwacji poboczy drogowych oraz rowów odwadniających. W dodatku podlaska spółka dysponuje bardzo zróżnicowaną ofertą, a jakość produktów potwierdzają pochlebne opinie wieloletnich użytkowników. Ponadto gama produktów jest bardzo wszechstronna i można w niej znaleźć maszyny i urządzenia do prac o każdej porze roku. Przede wszystkim są to produkty, które służą letniemu i zimowemu utrzymaniu dróg, ale także specjalistyczne narzędzia do konserwacji pozostałych terenów zielonych.
Jednym z takich bardzo przydatnych i bardzo skutecznych narzędzi jest odmularka do rowów melioracyjnych. O jej efektywności można przekonać się oglądając krążące w internecie filmy. Na tym przykładzie widać także, w jaki sposób powinny być prowadzone prace przy konserwacji kanałów odwadniających. Ciąg dalszy w Pośredniku Komunalnym 2/2023

Zobacz także: www.samasz.pl