A+ A A-

Elektryczne JCB na Wod-Kan

Maszyny do budowy i modernizacji sieci wodno-kanalizacyjnych muszą radzić sobie w ciasnych przestrzeniach, często jest to bowiem praca w warunkach gęstej zabudowy. Mieszkańcy narażeni są na uciążliwy hałaś i spaliny. Rozwiązaniem tego problemu jest wykorzystanie maszyn zeroemisyjnych.

Takie maszyny ma w swojej ofercie firma Interhandler, która reprezentuje koncern JCB w Polsce. Zwłaszcza segment kompaktowy jest najbardziej sensowny dla napędów elektrycznych. W branży wodno-kanalizacyjnej prace są wykonywane najczęściej w terenach zabudowanych. Zdarza się, że maszyny muszą też pracować w terenach zamkniętych czy w gęstej zabudowie. W takim wypadku szczególnie ważną rolę odgrywają zalety napędu zeroemisyjnego, który nie tylko ogranicza do zera zanieczyszcenie powietrza, ale też eliminuje uciążliwy hałas. Profity z takiego obrotu spraw czerpią nie tylko mieszkańcy domów sąsiadujących z terenem prac, ale też osoby znajdujące się obok maszyny, jak i sam operator.
Gama E-TECH w JCB to nowa generacja maszyn, które są równie wydajne, jak ich konwencjonalne odpowiedniki. Całkowicie elektryczne maszyny budowlane z gamy JCB E-TECH zawsze oferują pełną wydajność. Nowe modele w 100% napędzane elektrycznie są zaprojektowane w taki sposób, by mogły zapewnić cały dzień pracy na jednym ładowaniu akumulatora. Ciąg dalszy w Pośredniku Komunalnym 2/2023

Zobacz także: www.interhandler.pl