A+ A A-

Fuzja tradycji z nowoczesnością

W tym roku jesienne zamiatanie ulic i pozostałych przestrzeni w miastach bierze na siebie najmłodszy w rodzinie urządzeń komunalnych marki Kärcher. Holder C65, bo o nim mowa, to maszyna, która łączy w sobie to, co najlepiej sprawdzało się od lat, z innowacją i nowym podejściem do tematu utrzymania czystości w miastach. Holder C65 debiutuje na październikowych targach Poleco, których komisja konkursowa nagrodziła go Złotym Medalem.

Co wpłynęło na werdykt jury? Sprawdźmy, jakie czynniki przekonały specjalistów, że to najlepszy wybór. Przede wszystkim Holder C65 charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością. Jest to mocna maszyna, która dzięki jakości wykonania oraz najlepszym materiałom radzi sobie w każdych – nawet najtrudniejszych warunkach. W dodatku wielofunkcyjny nośnik narzedzi, jakim jest Holder C65, z powodzeniem może wykonywać prace przez cały rok.
Żadna, nawet najbardziej wymagająca przestrzeń nie jest problemem dla tej maszyny. Umożliwia to inteligentny układ napędowy (Power Drive), a także nisko zlokalizowanemu środkowi ciężkości i mocnemu silnikowi. Dzięki temu Holder C65 jest w stanie pokonywać nierówności terenu nawet o nachyleniu do 75 stopni, a to czyni go przydatnym do pracy w każdym terenie i w każdych warunkach. Ciąg dalszy w Pośredniku Komunalnym 5/2023