A+ A A-

Lego dla dorosłych

System mobilnych ścian z betonowych prefabrykatów BetBlok ułatwia budowę bezpiecznych, odpornych na ogień, wszechstronnych boksów. Ich uniwersalność sprawia, że w równym stopniu spełnią oczekiwania zarówno firm zajmujących się odpadami komunalnymi, jak i budowlanymi. W dodatku mobilne ściany mogą rosnąć wraz z potrzebami firm, które je kupiły, a budowa konstrukcji z nich złożonych przypomina budowanie z klocków Lego.

W Polsce jednym z pierwszych producentów prefabrykowanych bloczków betonowych jest spółka WIGMET z Góry. Firmę wyróżnia nie tylko szeroka oferta asortymentu, ale także fakt, że ma ona kontrolę nad niemal całym procesem produkcji.
– Przez dziesięć lat produkcji zebraliśmy doświadczenie, które pozwala nam stale modernizować zarówno sam produkt, jak i proces jego powstawania. Mamy kontrolę nad każdym jego etapem, zaczynając od zaprojektowania formy i doboru składu mieszanki betonowej, a kończąc na kosmetycznych poprawkach. Do tego losowo wybrane elementy są poddawane drobiazgowej kontroli. Dzięki temu mamy pewność, że produkt opuszczając teren fabryki spełnia odpowiednie parametry i nasi klienci mogą  go używać bez obaw – informuje Waldemar Maślanka, współwłaściciel firmy WIGMET. Ciąg dalszy w Pośredniku Komunalnym 4/2023