A+ A A-

Pomot zaprasza do Bydgoszczy

Wśród tegorocznych wystawców Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń WOD-KAN w Bydgoszczy znajdzie się także czołowy producent pojazdów z tego segmentu, firma Pomot z Chojny. W tym roku na jej ekspozycji będzie można zobaczyć między innymi wielofunkcyjny pojazd ciśnieniowo-ssący ZSAK 12500 na podwoziu MAN TGS.

Trzydniowa wystawa – tegoroczna edycja odbędzie się od 30 maja do 1 czerwca – jest doskonałą okazją do prezentacji najnowszych rozwiązań, które wykorzystywane są w tej dziedzinie gospodarki. Takie rozwiązania będzie można na pewno zobaczyć na stoisku spółki Pomot z Chojny, a jednym z nich będzie nowy wielofunkcyjny pojazd ciśnieniowo-ssący ZSAK 12500.
– Z pojazdem ZSAK 12500 wystawialiśmy się w tym roku podczas niemieckich targów komunalnych RoKaTech 2023 w Kassel. Cieszył się tam dużym zainteresowaniem targowych gości, a nasi handlowcy nieustannie musieli udzielać informacji o zastosowanych w nim rozwiązaniach. Oczekujemy, że podobnie dużym zainteresowaniem będzie się cieszył podczas bydgoskiej imprezy i już teraz chcę wszystkich zaprosić do odwiedzenia naszego stoiska, które będzie mieścić się na zewnętrznych terenach ekspozycyjnych. A numer naszego stoiska to Z 24 – zaprasza Tomasz Sławiński, dyrektor ds. eksportu pojazdów komunalnych w POMOT.Ciąg dalszy w Pośredniku Komunalnym 2/2023

Zobacz także: www.pomot.pl